KULLANIM

Spirulina Yosun Hapı

Spirulina Tablet Kullanımı Ve Kullanım Şekli

Öncelikle spirulinanın ıspanak gibi, lahana gibi bir bitki olduğunu dile getirmek isteriz. Çok şifalı ve zengin besin içereren spirulina lezzet olarak insanlara hitap etmemesi ve kolay kullanım sunmak amacıyla tablet yada kapsül haline getirilmektedir. Bu nedenle oldukşa şifalı olan spirulinayı gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi vurgulamak isteriz.

Uzun süreli dahi kullanabilirsiniz ki, biz spirulina tableti hayatınızın bir parçası yapmanız taraftarıyız. Maalesef günümüzde doğal, dengeli, yeterli beslenemiyoruz. Spirulina yosun hapı bu konuda size iyi bir destek olacaktır.

Antioksidan özelliği sebebiyle spirulina tabletlerini BOL SU İLE tüketilmelidir..! (Vücudumuza; soluduğumuz kirli hava yoluyla, katkı maddeleri içeren doğal olmayan besinler yoluyla aldığımız ve vücudun kendi ürettiği toksinlerin temizlenmesi için bol su ile tüketiniz..! Çözülen toksinler su ile atılacaktır. Su olmadan temizlik düşünülemez.)

Vejeteryan (et tüketemeyenler) şiddetle ve sürekli kullanım öneriyoruz. Beslenmelerine mutlaka ilave etmelidirler. Vücudun ihtiyacı olan protein spirulina desteğiyle karşılanmalı.

Kilo Kontrolünde Kullanım Şekli

Kilo Fazlası Olanlar; her öğünden 1 – 1,5 saat önce 2-3-4 kapsül kullanabilir. Kilo fazlası olanlar iştahlarını kesecek adede yükseltebilirler. (Beyine tokluk hissi protein alındığında verilmektedir)

Kilo Eksiği Olanlar; her öğünden 1 – 1,5 saat sonra 2-3-4 tablet alabilirler. Yoğun protein alacakları için kilo artışı kas kütlesinde olacaktır. Vücut ideal şekline gelecektir.

Formda Kalmak; her öğünden 30 dakika önce 1-2-3 kapsül kullanabilir. Sadece sabah ve akşamda olabilir. Formunuzu korumaya, enerjinizin artmasına ve genel sağlığınızın iyileşmesine, bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olacaktır.

Çocuklar için; İştah problemi olan, gelişimi yavaş olan, dengeli beslenemeyen çocuklarınıza şiddetle öneriyoruz. Her öğün sonrası 1 kapsül.

Sporcular; spordan 1 – 1,5 saat önce harcayacağı efora göre adedi artırabilirler.

Spirulina Nasıl Kullanılır?

Kullanım Alanı Sabah Öğle Akşam Aç / Tok Adet / Öğün
Kilo Fazlası Olanlar x x x 2-3-4
Kilo Eksiği Olanlar x x x Tok 2-3-4
Formda Kalmak x x 1-2-3
Yorgunluk, Halsizlik x x x 1-2-3
Stres x x x 2-3-4
Çocuklar x x x Tok 1-2
Sporcular x x x 2-3-4
Saç Dökülmesi x x x Aç/Tok 2-3
Sivilcelerde x x x 2-3
Alerji Durumları x x x 3-4
Kansızlık x x x 2-3-4
Kanser x x x 4-5
Diyabet x x x 4-5
Kolesterol x x 4-5
Vejeteryanlar x x x Aç/Tok 3-4
Katarak x x x 2-3-4
Peptik Ülser x x x 3-4
Radyasyona Maruz Kalma x x x 3-4
Kronik Hepatit x x x 3-4
Beyaz Kan Hücre Kaybı x x x 3-4
Yaşlılık Hastalıkları x x x 2-3-4

Spirulina her hangi bir hastalığı tedavi edici bir ilaç değildir. Spirulina zengin içeriği sayesinde vücut direncini artıran bir gıda takviyesidir. Yeni doğan hücreler, eksiksiz ve yeterli beslendiklerinde, hücreler güçlü ve dirençli doğacaktır. İyi beslenen vücut hastalıklara karşı dirençli olur.

İlaç gibi anında keskin sonuç beklemek doğru olmaz. Metabolizmanın kendini düzene sokması zaman alacaktır.

Hastalıkla ilgili kullanımlarda kullanım süresi minimum 3 aydır. Hastalığın durumuna, yaşa göre süre uzayabilmektedir.

Alınan sonuçlar kişinin bünyesine göre değişmektedir. Bazı insanlar kullanmaya başladığında farkı hemen hissederken, bazıları kullandıktan belli süre sonra, bazıları ise kullanıp bıraktıklarında farkı hissederler.

Vücudunuzu dikkatle gözlemlerseniz spirulina tabletlerin vücudunuza girdiğinde olumlu etkilerini fark edebilirsiniz…

Spirulina yosun hapı doğal besin takviyesidir.

Sağlıklı yaşam için en az 3 ay düzenli kullanınız. Neden 3 ay? Çünkü vücuttaki hücrelerin yenilenmesi 3 ayda tamamlanır. 3 ay boyunca iyi beslenen hücreler güçlü ve dirençli doğar. Bu durumu yılda 2 kez tekrarlayınız.
Kısacası en az yıllık kullanım; 3 ay kullan 3 ay ara ver şeklinde olmalıdır.

|Rüya Ürünler | Saç Dökülmesi