Spirulina Yosun Hapı İle Zayıflama

Spirulina Yosun Hapı İle Zayıflama :

Esas olarak spirulina zayıflama ürünü değildir. Fakat zengin içeriği sayesinde şu şekilde bir avantaj sağlamaktadır.

Spirulina %65 oranında protein içermektedir. Vücütta ise protein beyine tokluk hissi veren unsurdur. Spirulina yosun hapları yemeklerden 1 saat önce kullanıldığında beyine tokluk hissi verecek ve daha az yemek yemenizi sağlayacaktır. Daha az yemek yemek ise alınan kaloriyi düşüreceği için doğal olarak zayıflama gerçekleşecektir.

Sağlığınızı bozmadan zayıflayın !

Spirulina %100 doğal bir bitki olması yoğun protein içermesi, zengin vitamin mineral içermesiyle vücut direncinizi artıracak, daha sağlıklı olmanıza yardımcı olacak bir gıdadır.

Aynı zamanda sindirim sistemi problemi olanları da rahatlatacaktır.

Diyet yaparken Kullanabilir miyim?

Diyetlerde genel olarak düşülen hata; protein tüketimi de kesildiğinde vücut günlük ihtiyaç duyduğu proteini kaslardan çekmekte (hücre yenilenmeleri için gerekli) ve kas kütlesi küçüldüğünde insanlar kilo verdim diyerek sevinmektedir. Halbuki diyeti bıraktığında fazlasıyla geri alacaktır kaybettiği kiloları. Çünkü vücudun kalori yakma oranı azalacaktır. 1 kg kas 1 kg yağdan yaklaşık 10 kat fazla kalori yakar.

Spirulina ise zengin protein kaynağı olduğu için kas kütlesini destekler, halsizlik çekmeden enerjinizi ve dayanıklılığınızı artırarak kilo vermenize yardımcı olacaktır. Belki doğruzan zayıflama ürünleri kadar hızla kilo verdirmez fakat, sağlık kalitenizi bozmadan, vücuda zarar vermeden kilo kontrolü yapmanıza yardımcı olur.

Sağlıklı nesilleri için spurilina tüketin…

Both comments and pings are currently closed.

|Rüya Ürünler | Saç Dökülmesi