KULLANANLAR

SPİRULİNA TABLET

Spirulina Kullananların Yorumları Ve Paylaştıkları Sonuçlar

Spirulina kullanan müşterilerimiz; aldığınız sonuçları bize yazabilirsiniz. Yorum sayfası en alttadır…

Ayşe ASLAN
Emekli Öğretmen (60)  Eskişehir

Spirulina tablet ile ilk tanıştığımda tereddütlerimden ötürü satın almadım. TV izlerken bir doktorun spirulina hakkındaki yorumlarını dinleyince ürünü hemen sipariş ettim. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Kullanmaya başladıktan sonra cildimde kırışıklıkların azalmaya başladığını gördüm, daha dinç olmaya başladığımı fark ettim. İnanıyorum daha bir çok fayda göreceğim.

Tuğba UZUN
Ev Hanımı (26)  Karaman

Eşim kilo almam için spirulina tablet ürünü temin etmişti. Kullanmaya başladığımda cildimde gözle görülür bir güzelleşme oldu. Sivilceler kısa sürede kayboldu. Özel dönemlerim çok ağrı çekiyordum azaldı. Kansızlık çekiyordum ideal seviyeye yaklaştı. 2 aylık sürede düzenli kullandım ve 4 kilo aldım. Ürünü üretenlere ve eşime çok teşekkür ediyorum.

Yavuz BOZALI
Öğretmen (29) Muş

Spirulina tableti saç dökülmesi yaşadığım için garlex sarımsak şampuanı ile birlikte önerildiği için satın aldım. Kullandığımda olanlara kendim ve çevremdekiler inanamadı. Enerji seviyem inanılmaz arttı sabahları dinç ve kolay uyanmaya başladım. Okulda arkadaşlarım dahi fark etti bendeki değişimi. Ders sayımı dahi artırdım. Bu değişimi görünce herkesle paylaşmak istedim. Teşekkürler.

Rukiye TAŞGIN
Esnaf (32) Samsun

Enerjim arttı, cildim pürüzsüzleşti, gözaltı morluklarım gitti. Diyet yaparken halsizlik çekmiyorum

Ahmet Kasım GÜLER
Mağaza Sorumlusu (31) Eskişehir

İş tempom oldukça yoğun olduğundan ürünü sipariş ettim. Yoğun tempodan ötürü aşırı stres, sinirlilik ve bitkinlik halleri oluşmaya başlamıştı. Eve gittiğimde yığılıp kalıyordum. Spirulina tablet ile bunların hepsini aştım. Benim yaşadıklarımı yaşayanlara gönül rahatlığıyla önerebilirim.

Baki ÇAKIR
Emekli (53) Bilecik

Oğlumun tavsiyelerine rağmen elimde olduğu halde ürünü kullanmıyordum, her sene olduğu gibi bu senede gribe yakalanınca spirulina kullanmak aklıma geldi. Her sene beni canımdan bezdiren gribi spirulina sayesinde çok hafif bir şekilde atlattım. Daha sonra düzenli olarak kullanmaya başladım, sprulinanın etkisini özellikle sabahları bariz şekilde hissetmeye başladım, yataktan bitap bir şekilde kalkarken şimdi büyük bir mutluluk hissiyle kalkıyorum, yorgunluk hislerimde ciddi şekilde azalma var. Böyle değerli bir bitkiyi, gayet sağlıklı bir ambalajla bizlere ulaştırdığınız için teşekkür ederim.

Hurşit BOZKAYA
Taksi Şöförü (39) İstanbul

Kansızlık ve demir eksikliği şikayeti olanlara şiddetle tavsiye edebileceğim bu ürün sayesinde doktorunuzu bile şaşırtabilirsiniz. Eşim kendini çok enerjik hissediyor, size ne kadar teşekkür etsem azdır, çok sağolun.

İhsan UZAK
Mühendis (33) Antalya

Kullandığım günlerde gerçekten farkı hissediyorum. Bence bir kez denemeli insanlar.

Ayhan YANAR
Öğrenci (18) İstanbul

Yoğun bir şekilde sivilce problemi yaşıyordum.Spirulina tabletlerden gıda takviyesi olarak kullandım. Sadece besin takviyesi olarak kullanmama rağmen sivilcelerimde ciddi anlamda kurtuldum. İhtiyacı olanlara önerebilirim.

Spirulina tablet fiyatı ne kadar? Bu fiyatı vermek sağlık için değer mi?

|Rüya Ürünler | Saç Dökülmesi