SPİRULİNA KAPSÜL

SPİRULİNA KAPSÜL

Doğada bir çok ve çeşitli bitkiler vardır ki oldukça şifalı etkileri vardır. Doğal spirulina yosunu da bu tür ender bitkiler arasında yer almaktadır. İçerik olarak oldukça zengin besleyici içeriğe sahip spirulina %60-70 oranında bitkisel protein içermektedir. Protein vücut içinde hücrelerin yenilenme, bağışıklık sistemi, saç cilt güzelliği, vucut kemik ve kas dokusunun güçlenmesi gibi bir çok alanda vücut için gerekli olan yapıcı onarıcı bir unsurdur. Spirulina kapsul içinde bulunması ve kullanılmasının en güzel yönü bitkisel olması, aynı zamanda yağ miktarının neredeyse sıfır olmasıdır. bu özelliği sayesinde sporcu olanlar içinde kullanılabilecek kaliteli protein çeşitleri arasındadır.

Ayrıca tatlı su yosunu olan spirulina kapsülleri vitamin mineral açısından da oldukça zengindir. Doğada ender bulunan vitamin minerallerden tutun zengilği göz kamaştırıcıdır. Bir diğer güzel yönü ise bu bitki içinde bulunan protein, vitamin, mineral kendi doğal yapısı gereği bulunur ve sonradan ilave edilmiş değildir.

Neden spirulina kapsül şeklinde? Çünkü tatlı su yosunu spirulina bitkisi tat olarak çok hoş değildir ve her birey için lezzetli sayılamayacak tattadır. Bu nedenle kapsül yada tablet halinde satılması daha doğrudur. Doğrudan yutarak kullanılır.

spirulina kapsül SPİRULİNA KAPSÜL

Algamax Spirulina Kapsülleri

Both comments and pings are currently closed.

|Rüya Ürünler | Saç Dökülmesi