Kilo Alma

YOSUN HAPI İLE KİLO ALMAK :

Spirulina yosun hapı ile kilo almak çok kolay ve sağlıklıdır.

Protein açısında oldukça zengin olduğu ve bünyesinde yağ bulundurmadığı için kiloyu kas olarak alırsınız ve vücudunuz ideal şekliyle kilosunu artırır.

Kaliteli ve zengin bir beslenme yaptığınız için vücut genel sağlığını iyileştirmeye yadımcı olmakla birlikte, enerji seviyenizin artmasına, dinçlik ve dayanıklılığınızın artmasına, bağışıklık sisteminizin güçlenmesine, cildinizin güzelleşmesine ve daha bir çok faydasıtla birlikte kilonuzuda ideal seviyesine çıkarabilirsiniz.

Spirulina faydaları bölümünden diğer faydalarınıda inceleyebilirsiniz…

BİTKİSEL KİLO ALDIRICI SPİRULİNA KULLANIMI :

Her yemek ardından (1 saat sonra) 2-3-4 adet ihtiyaca göre bol su ile tüketiniz. Öğün asla atlamayınız ve yemeklerin ardından düzenli olarak alınız.

Protein alımınızı artırdığınız için kas kütlenizde artış olacaktır. Fakat kilo alımı kilo vermekden daha zor olduğundan uzun süreli ve düzenli kullanmanız önerilir.

Kilo Verme

SPİRULİNA İLE KİLO VERMEK, ZAYIFLAMA :

Spirulina esas olarak bir zayıflama ürünü değildir, fakat içeriğindeki zengin protein (%65) sayesinde yemeklerden önce (1 saat) alındığında proteinin vücuda tokluk hissi vermesi sayesinde iştahınızı kontrol etmenize yardımcı olacaktır.

Yemek yeme oranınızın azalmasıyla kalori girdisi azalacak, fakat halsizlik bitkinlik yaşamayacaksınız. Diyet yaparken destek olarak kullanabilirsiniz.

Yağ içermediği için kalori yapmaz

Kas hücrelerini desteklemesi nedeniyle daha dinç ve enerjik olursunuz.

Doğru Zayıflama

Doğru Zayıflama:

Doğru zayıflama da dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğru beslenerek zayıflamaktır. Günlük protein ihtiyacımı veya vitamin mineral ihtiyacı karşılamadan yapılan diyetler vücuda zarar verebilir. Örneğin günlük bir erkek ortalama 150 gr proteine ihtiyaç duyarken bi bayan için bu rakam 100 gr civarı olabilir. Bu ihtiyaç duyulan protein alınmadığı taktirde vücudun kendini yenileme mekanizması aksayabilir. Bir diğer husus ise protein kaslar için olmazsa olmaz bir besindir ki kas olmayan yere yağ doluşur. Yanlış beslenerek (proteini eksik alan) kilo verme ve zayıflama yapan bireylerde kas kütlesi azalıp kilo oranında bir düşüş olabilir ki bu durum geçici sevinç kaynağıdır. Çünkü vücutta kas oranız azalmasıyla yağ oranın da artış olacaktır. Hemde vücudun yaktığı kalori miktarı azalma olurki örneğin 100 gr kas 100 kalori yakıyorsa aynı ağırlıkta yani 100 gr yağ bunun belkide 10 da 1 i kadar kalori harcar.

Bu nedenle doğru zayıflama yaparken spirulina gibi yağsız %100 doğal ve bitkisel gıdalarla protein alımını artırmalı ve sağlığa zarar vermeden kilo vermeli zayıflamalıdır.

Yakında eklenecektir.

|Rüya Ürünler | Saç Dökülmesi