SPİRULİNA TABLET

SPİRULİNA TABLET

spirulina tablet SPİRULİNA TABLET

Spirulina Tablet

Doğada yetişen spirulina bitkisi doğal ortamda göllerde yetişmekteydi. Ve bilim adamlarının dikkatini çeken bir nokta oldu. Bu spirulina yetişen göl kenarında yaşayan yerlilerde günümüzde sıkça rastlanan bazı hastalıkların olmadı gözlendiğinde olayın üzerine daha fazla gidildi ve bu yerli halkın gölden topladıkları spirulina tatlı su yosunu bolca sofralarında tükettiklerinden kaynaklandığını keşfettiler. Bu olay neticesinde spirulina zaman içerisinde dünyanın bir çok yerinde yapay havuzlarda doğal olarak yetiştirilmeye başlanmıştır. Ve kolay vede pratik kullanım olması açısından spirulina tablet ve  spirulina kapsül halini almıştır. Lezzet olarak bir çok insanın damak zevkine uymayacağı düşünülmesi nedeniyle bu şekil oluşumlar meydana gelmiştir.

Spirulina tablet kesinlikle bir ilaç değildir. Doğrudan hastalıkların tedavisi için kullanılmaz. Gıda takviyesi olan %100 doğal spirulina tablet sağlıklı, sağlıksız her bireyin genellikle kullanabileceği bir üründür. Hastalığı olanlarda uzman bir hekime danışarak hastalığının tedavisi için kullandığı ilaçlar yanında kullanabilir. Eğer doktorun yasak ettiği bir gıda yoksa büyük ihtimalle spirulinayı kullanmasında da sakınca olmayacaktır.

Bağışıklık Sistemine

Bağışıklı sisteminin normal düzeyde çalışması için beslenme düzenimizde günlük almamız gereken besinler vardır.

Spirulina içerdiği zengin vitamin mineral sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmeye, hastalıklara yakalanma riskini azatmaya yardımcıdır.

Dengeli ve yeterli beslenen hücreler hastalıklara karşı daha dirençli ve güçlü doğarlar. Güçlü olarak doğan bu hücreler hastalıklara karşı daha güçlü mücadele verir ve hastalıkların vücuttan atılmasını tetikler.

Spirulinayı dönem dönem hastalıklara yakalanmadan önce kullanmak doğru hareket olacaktır. Hastalıklarda ise en az 3 ay düzenli kullanmak doğru olacaktır.

Kullanım esnasında ise bol su tüketmek önemlidir.

Hücre Yenileyici

Her hücre kendini belli dönemlerde yenilemektedir. Beyin ve sinir hüçreleri hariç ortalama 3 ay civarında hemen hemen tüm vücudumuz yenilenir. Bu yenilenme sürecinin sağlıklı gerçekleşmesi için vücuda yeterli miktarda besin (protein,vitamin,mineral) girişi olması gereklidir.

Yeterli besinlerin vücuda girişi olmadığında (tüketilmediğinde) yenilenen hücreler sağlıksız, eksik ve yetersiz doğacaktır. Bu durum ise hastalıklara kolay yakalanmamıza, bağışıklık sisteminnin zayıflamasına, hızlı yaşlanmaya, hastalıkta yavaş iyileşmeye, ciltde kırışıklıkların artmasına, halsizlik, yorgunluk ve daha bir çok olumsuz etkiye neden olacaktır.

Hücre yenileyici spirulina, içeriğinde zengin besinler sayesinde yenilenen hücrelerin güçlü ve dirençli doğmasına yardımcı olur.

İyi beslenen ve yeterli doygunlukla yenilenen hücreler hastalıklara karşı daha dirençli olur. Yaşlanma süreci yavaşlar, dinç enerjik ve yenilenmiş bir cilde sahip olursunuz.

Gen yaşlı çocuk herkesin güvenle kullanabileceği spirulina tablet ve kapsüller ile daha sağlıklı günlere merhaba…

Enerji Ve Dinçlik

Spirulina İle Gelen Enerji Ve Dinçlik

Spirulinayı kullandığınız dönemlerde enerjinizdeki artışı hissedeceksiniz. Dayanıklılığınızın daha fazla olduğunu daha geç yoruluk, daha erken toparlandığınızı hissedeceksiniz.

Nedenini şu şekilde açıklayabiliriz.

Spirulina içeriği bakımından vücudun ihtiyacı olan bir çok besin öğesini doğal olarak yapısında bulundurur ve vücuda giren kaliteli yakıt vücudun performansını olumlu yönde etkileceyecektir.

Hem fiziksel, hem sağlık açısından dayanıklılığınızı ve performansınızı artırmak için, doğal bir bitki olan spirulina tabletlerini bolca tüketebilirsiniz.

|Rüya Ürünler | Saç Dökülmesi