Yosun Maskesi

YOSUN MASKESİ

Yosun maskesi %100 saf spirulinadan yapılmış ve her hangi bir katkı maddesi kullanılmamıştır. Tatlı sı yosunu türevi olan spirulinanın içeriği; protein, vitaminler, minerallar açısından oldukça zengin olması nedeniyle cildi inanılmaz derecede besler ve nemlendirir.

Ayrıca yosun maskesi adeta bir vakum gibi cilt derisine nufus ederek gözeneklerin açılmasına katkı sağlar ve cildi müthiş bir şekilde ferahlandırır.

Spirulina yosun maskesi cilt sıkılaşmasına, cildin beslenmesine, siyah nokta ve sivilcelerin giderilmesine, hücrelerin yenilenmesine, göz altı morlukları ve torbalarının giderilmesine, kırışıklıklardan kurtulmanıza yardımcı olur.
Cildin ferahlaması ve nefes almasına yardımcıdır.
Yosun maskesini kullandığınızda hızla cildinize nüfus ettiğini, temizlediğini, aydınlattığını görecek ve sonuçlara şaşıracaksınız.

YOSUN MASKESİ KULLANIMI : Cildinizi kapatacak şekilde yüze sürünüz. İyice kuruyup cildinizi gerdirince 10 dk kadar bekleyiniz. Sonra yüzünüzü durulayınız.

yosunkilmaskesi Yosun Maskesi

Cilt Bakımında

YOSUN MASKESİ

Spirulina Ürünleri: Yosun Maskesi, Yosun Kremi, Yosun Sabunu

Spirulina vücut genel sağlığına olumlu etkileri olduğu gibi cilt içinde oldukça faydalıdır. Sadece ağız yoluyla tüketilen spirulina dahi cildinizdeki kırışıklıkların giderilmesine, sivilce, akne, lekelerin giderilmesine ve cildinizin bebeksi bir yapıya kavuşmasına gözle görülür bir şekilde yardımcı olacaktır.

Spirulina yosunu cilt bakımı içinde oldukça etkili bir bitkidir. İçeriğindeki zengin besinler cildin iyi beslenmesine, sıkılaşmasına, nemlenmesinde inanılmaz etkilidir.

Hücrelerin yenilenmesinde göz altı morluklarının, torbalaşmalarının giderilmesi kırışıklıkların giderilmesinde şaşırtıcı ve keskin sonuçlar vermekte yardımcıdır.

Spirulina Yosunu Cilt İçin Faydaları:

  • Sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur.
  • Yosun maskesi olarak kullanılır ve çok etkili sonuçlar oluşturur.
  • Kırışıklıkların giderilmesine ve nem oranını dengeleme yardımcı olur.
  • Antioksidan özelliğiyle cilde zarar veren toksinlerin uzaklaştırılmasına yardımcıdır.
  • Hücrelerin iyi beslenmesine ve yenilenmesine yardımcı olduğundan cildin güzelleşmesine olumlu etkisi vardır.
  • Ayrı ayrı besinlerden alınması gereken cildi besleyici vitamin mineral ve proteini zengin olarak içerisinde barındırmaktadır.
  • Kullanmaya başladıktan itibaren cilt görünüm yaşınız geri doğru gidecektir.

|Rüya Ürünler | Saç Dökülmesi